Čo ste mohli vyhrať?

 

V ankete NAY Android Roka 2017 sa hralo až o 17 cien. Hlavnou cenou bol smartfón Huawei P10. Okrem neho boli v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci mal šancu získať aj CAT S41, Moto X4, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic. Tí, ktorí pozvali do ankety aspoň 5 svojich známych, boli zaradení do žrebovania o smartfón BlackBerry KEYone. Ten, ktorý do ankety pozval najviac kamarátov, vyhral robotický vysávač Electrolux PUREi9.

 

 

Hlasovanie

 

Do ankety a súťaže o tieto atraktívne ceny ste sa mohli zapojiť jednoduchým zahlasovaním za tie NAJ zariadenia v šiestich kategóriách. Na konci ankety sme vylosovali výhercov z hlasov, ktoré sa zapojili do ankety. Hlasovanie prebiehalo od 22. novembra 2017 do 10. januára 2018. Výsledky nájdete v článku na webe MojAndroid.sk

Ako ste mohli zvýšiť šance na výhru?

Svoju šancu na výhru ste mohli zvýšiť tak, že ste do ankety pozvali svojich známych cez sociálne siete – Facebook, Twitter či Google+. Ten, kto pozval do ankety minimálne päť známych, bol zaradený do žrebovania o smartfón BlackBerry KEYone. Ten, kto zo všetkých hlasujúcich pozval najviac ľudí, vyhral robotický vysávač Electrolux PUREi9.