Čo môžete vyhrať?

V ankete  NAY Android Roka 2016 môžete vyhrať až 17 cien. Hlavnou cenou je vlajková loď HTC 10. Okrem nej sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj Asus ZenFone 3, Huawei P9 Lite, 2x hodinky Garmin VívoActive ako aj 10x navigáciu Sygic. Všetci, ktorí pozvú svojich známych a priateľov do ankety, sa zaradia do žrebovania o smartfón Lenovo Moto Z Play. Stačí do ankety pozvať aspoň piatich ľudí. Súťažiaci, ktorý pozve do ankety najviac ľudí vyhráva automaticky Lenovo K6. Držíme vám palce.

vyhry

Hlasovanie

Do ankety a súťaže o tieto atraktívne ceny sa môžete zapojiť jednoduchým zahlasovaním za tie NAJ zariadenia v šiestich kategóriách. Na konci ankety budeme losovať výhercov z hlasov, ktoré sa zapojili do Ankety. Hlasovanie trvá od 15.novembra do 31. decembra 2016. Výsledky budú oznámené v januári.

Ako zvýšiť šance na výhru?

Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť tak, že do ankety pozvete svojich známych aj cez sociálne siete s Vaším ID cez Facebook, Twitter či Google+. Pozvite čo najviac svojich známych a kamarátov, minimálne však päť, aby ste boli zaradený do žrebovania o smartfón Lenovo Moto Z Play. Ak pozvete zo všetkých hlasujúcich najviac ľudí, automaticky vyhrávate Lenovo K6

Ako pozvať kamarátov a známych?

Po prihlásení sa do Vašeho účtu na stránke www.AndroidRoka.sk môžete posielať pozvánky svojim známym a kamarátom pomocou špeciálneho linku s vaším ID cez Facebook, Twitter alebo Google+. Vo vašom profile taktiež uvidíte aktuálny počet kamarátov, ktorí sa zaregistrovali na základe vašej pozvánky. Ak pozvete aspoň päť ľudí, budete zaradený do žrebovania o smartfón Lenovo Moto Z Play. Ak pozvete do ankety najviac ľudí, vyhráte Lenovo K6.