PODMIENKY ANKETY

Organizátor
Slovenskú anketu NAY Android Roka 2021 na stránke AndroidRoka.sk organizačne zabezpečuje portál MojAndroid.sk v zastúpení spoločnosti Virtual Studio spol. s r.o.

Partneri
Generálnym partnerom ankety NAY Android Roka 2021 na Slovensku je NAY.


Hlasovanie
Hlasovanie o najobľúbenejšie zariadenia v ankete NAY Android Roka 2020 je možné na stránke www.AndroidRoka.sk. Anketa prebieha v termíne od 15. novembra 2021 do 31. decembra 2021. Organizátor súťaže má právo súťaž predĺžiť podľa potreby a informovať o zmene na stránke AndroidRoka.sk.

Hlasovanie prebieha v siedmich kategóriách:
– Top Android smartfón,
– Ľudový smartfón,
– Najlepší pomer cena/výkon,
– Smart hodinky a náramky,
– Inovácia,
– Smart domácnosť,
– Smart Android TV,
– Slúchadlá
– Tablet

Každý hlasujúci vyberie jedno obľúbené zariadenie v každej kategórii. Zúčastniť ankety sa môže len raz.

Hlasujúci má právo uverejniť súťaž na svojej web stránke, fóre alebo osobnom profile na sociálnych sieťach. Hlasujúci má možnosť pozvať ďalších priateľov a známych do hlasovania. Zvyšuje tak svoju šancu v žrebovaní o súťažné ceny.

Organizátor súťažnej ankety neručí za správne doručenie odpovedí z vyplnenej ankety a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať podľa vlastného uváženia s konečnou platnosťou.

Trvanie súťaže a žrebovanie
Súťažná anketa trvá od 15. novembra 2021 do 31. decembra 2021. Organizátor súťaže má právo súťaž predĺžiť podľa potreby.

Žrebovanie hlasujúcich sa uskutoční v januári. Výsledky ankety uverejníme na webovej stránke www.AndroidRoka.sk a na internetovej stránke www.MojAndroid.sk. Vyžrebovaní výhercovia si výhru prevezmú osobne, kontaktovať ich budeme e-mailom. Ak si do 30 dní od vyžrebovania výherca neprevezme výhru, stráca nárok na jej prevzatie.

Ceny a výhry
Ceny pre hlasujúcich v ankete NAY Android Roka 2021 sú nasledovné:

  • Smart TV LG 55NANO88P
  • Motorolamoto g60
  • Herné slúchadlá Creative SXFI Gamer
  • Full HD webkamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2
  • Slúchadlá pre videohovory Creative HS-720 V2
  • Hi-res USB prevodník Creative SB Play! 4
  • iRobor Roomba j7+
  • Xperia 10 III 5G od Sony
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE
  • Nokia X10
Cena pre 5 vyžrebovaných, ktorí pozvali 5 a viac známych: 5x licencia ESET Mobile Security, 5x doživotná licencia Sygic GPS Navigácia a Offline Mapy
Cena pre hlasujúceho, ktorý do ankety pozve najviac ľudí: Creative Outlier Air V3
V prípade, že najväčší počet pozvaných ľudí bude u viacerých pozývajúcich rovnaký, výhercu vyžrebujeme spomedzi týchto hlasujúcich.

Pozvaní hlasujúci dostanú špeciálne upravený link s e-mailovou adresou pozývaného alebo vyplnia emailovú adresu svojho priateľa/kolegu v dotazníku na konci hlasovania v kolónke “Priateľ, ktorý ma pozval”. Informáciu, koľko hlasujúcich prijalo pozvanie v ankete AndroidRoka.sk pre konkrétnu emailovú adresu je možné zistiť v sekcii Môj profil na stránke AndroidRoka.sk

Ceny nie je možné vymáhať súdnou cestou a ani si na ne uplatňovať náhradné plnenie.

Podmienky

Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami. Do ankety sa môže prihlásiť fyzická osoba staršia ako 15 rokov, okrem zamestnancov organizátora, partnerov ankety a ich rodinných príslušníkov (súrodenci, manžel alebo manželka).

Zapojením sa do súťaže účastník súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení a dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorom za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely organizátora, najmä na uverejnenie mena, priezviska a adresy, fotografie alebo videa v zozname výhercov súťaže.

Výhry podliehajú zdaneniu podľa príslušného zákona Slovenskej republiky. Za zdanenie výhry zodpovedá výherca.

Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie, prerušenie alebo zrušenie ako aj na zmenu pravidiel súťažnej ankety. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťažnej ankety alebo jej zrušenie organizátor oznámi na internetovej stránke www.AndroidRoka.sk a www.MojAndroid.sk.

 

Generálny partner

Organizátor

Partneri

sony